fbpx
Clienting - jak działać w online, aby klienci Cię pokochali

Współpraca

Projektowanie doświadczeń i strategia eventowa

To co kocham i z czego żyję od ponad 10 lat, jest organizacja eventów. Moja firma tj. Stereomatic specjalizuję się w produkcji dużych i złożonych realizacjach tj. w galach, konferencjach, jubileuszach, czy kreatywnych spotkaniach team buildingowych. Jestem zwolennikiem wykorzystywania storytellingu w tworzeniu scenariuszy eventowych.

Jeśli szukasz wsparcia osoby, która weźmie odpowiedzialność za kompleksową kreacje i organizację Twojego wydarzenia, to napisz lub zadzwoń do mnie. Umówmy się na kawę, porozmawiajmy i zobaczmy, co mogę dla Ciebie zrobić.

Warsztaty i szkolenia

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się również z innymi. I nie tylko na blogu, który właśnie czytasz, ale także podczas warsztatów, jakie prowadzę.

Najczęściej dotyczące one strategii nowoczesnego prospectingu w sprzedaży usług MICE,  organizacji eventów i tworzenia strategii eventowych. Bardzo często z mojej pomocy korzystają np. działy marketingu i sprzedaży hoteli oraz miejsc eventowych. Ale również firmy, które potrzebuję solidnego „kopa” i wsparcia np. w tworzeniu strategii organizacji eventów dla swoich klientów, kontrahentów i pracowników.

Jeśli szukasz praktyka, którzy przeprowadzi warsztaty (a nie szkolenie!) z nowoczesnego prospectingu sprzedaży usług MICE, to omówmy się na darmowe konsultacje. Chętnie powiem na ten temat więcej.

Wystąpienia publiczne i prezentacje

W swoim życiu przeprowadziłem tysiące prezentacji. Uwielbiam pracować z programem Prezi. Szkolę innych z wystąpień na scenie, przed kamerą, za mikrofonem. Przez wiele lat pracowałem w radio.

Do tego dobrze czuję się na scenie (podobno moje wystąpienia są mocno energetyczne), gdzie chętnie dzielę się z innymi swoją wiedzą z zakresu m.in. organizacji eventów i sprzedaży rozwiązań eventowych. Ostatnio występowałem np. na towarzyszącej Festiwalowi Marketingu konferencji Event Mix.

Jeśli chciałbyś, abym wystąpił na organizowanej przez Ciebie konferencji, to napisz lub zadzwoń.

Pisanie

Wielokrotnie tworzyłem teksty na potrzeby m.in. OOH Magazine, czy MICE Poland. Swoje przemyślenia publikuję na blogu, który właśnie czytasz.

W dziale WIEDZA, dzielę się swoim doświadczeniem, które zdobyłem w ciągu 10 lat prowadzenia własnej agencji eventowej.

PRZEMYŚLENIA, to miejsce, w którym mniej lub bardziej luźno dzielę się swoimi ogólnymi spostrzeżeniami, które dotyczą szeroko rozumianej organizacji eventów.

Z kolei w dziale MIEJSCA EVENTOWE, piszę o moim doświadczeniu ze współpracy z hotelami i miejscami eventowymi. Znajdziesz tu również moje opinie na temat różnych lokalizacji eventowych.

Natomiast w LIFESTYLE  piszę o szeroko pojętym marketingu, PR’e, a także o ciut bardziej luźnych sprawach, które mniej lub bardziej dotyczą organizacji eventów.

Jeśli jesteś zainteresowany, mogę napisać również coś dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną, aby ustalić szczegóły – KONTAKT

 

 

NA SKRÓTY

KONTAKT
O MNIE
Linkedin
AGENCJA STEREOMATIC